Najczęściej zadawane pytania:

Jeśli jesteś posiadaczem patyczka Big Milk, możesz wziąć udział w Loterii „Promocja patykowa Big Milk"! Wpisz kod z patyczka i wygrywaj nagrody. Codziennie do wygrania gamingowy zestawy słuchawkowe CORSAIR HS70 PRO WIRELESS, darmowy dostęp do Tidal Premium oraz 20.000 punktów do zasilenia konta Dogry.pl, które możesz wymienić na gamingowe atrakcje. Dodatkowo co tydzień odbywa się losowanie pięciu 4-osobowych wejściówek do Energylandii.

Rejestracja do Loterii będzie możliwa za pośrednictwem komunikatora Messenger. Zaakceptuj regulamin, wpisz kod z patyczka i walcz o nagrody!

Aby dokonać rejestracji w Loterii Big Milk, napisz do nas za pośrednictwem komunikatora Messenger, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji kodu. Wpisz kod widoczny na patyczku i zawalcz o nagrody.

W Loterii możliwa jest rejestracja dowolnej liczby kodów z patyczków. Uwaga: jeden patyczek odpowiada tylko jednemu zgłoszeniu. Kody zgłaszaj pojedynczo.

Tak, aby zgłoszenie do Loterii zostało przyjęte, należy dokładnie przepisać kod z patyczka, z zachowaniem wielkości wpisywanych znaków. UWAGA: istnieje limit popełnionych błędów podczas wpisywania kodu. Upewnij się, że wpisywany przez Ciebie kod jest prawidłowy.

Informację o wygranej nagrodzie natychmiastowej otrzymasz zaraz po pomyślnie zakończonej rejestracji w Loterii. Laureaci losowania tygodniowego zostaną poinformowani o jego wyniku za pośrednictwem komunikatora Messneger, w ciągu 7 dni od daty losowania.

Codziennie wygrywaj nagrody natychmiastowe w postaci: gamingowego zestawu słuchawkowego CORSAIR HS70 PRO WIRELESS, darmowego dostępu do Tidal Premium oraz 20.000 punktów do zasilenia konta Dogry.pl. Jeśli wyrazisz chęć udziału w losowaniu nagrody tygodniowej, masz szansę wygrać 4-osoową wejściówkę do Energylandii.

Jeden uczestnik może wygrać dowolną ilość nagród natychmiastowych. Dodatkowo, każde zgłoszenie może wziąć udział w losowaniu tygodniowym, w którym jednorazowo masz szansę zdobyć jedną z kilku poczwórnych wejściówek do Energylandii. Im więcej zgłoszonych kodów, tym wieksze szanse na wygraną.

O wygranej nagrodzie natychmiastowej zostaniesz poinformowany zaraz po zakończeniu rejestracji kodu, za pośrednictwem komunikatora Messenger. Laureaci losowania tygodniowego zostaną poinformowani o wygranej tym samym sposobem, w ciągu 7 dni od daty losowania.

Tak, możesz wziąć udział w Loterii jeśli ukończyłeś 13 lat, a Twój opiekun prawny wyraża na to zgodę. Odpowiedzialność za nieletniego Uczestnika Loterii ponosi Jego opiekun prawny.

Jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, na udział w Loterii musi wyrazić zgodę Twój opiekun prawny.

Udział w Loterii biorą specjalnie oznakowane gamingowym opakowaniem lody: Big Milk Choco Intense, Big Milk Fruit Intense, Big Milk White Intense, Big Milk Toffi Intense, Big Milk Exotic Intense.

Lody biorące udział w Loterii można kupić w dowolnym sklepie stacjonarnym, w którym możliwe jest dokonanie zakupu promocyjnego.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród tygodniowych, należy potwierdzić swoją chęć uczestnictwa, za pośrednictwem komunikatora Messenger. Losowanie wejściówek do Energylandii ma miejsce co tydzień, przez cały okres trwania Loterii.

Patyczek upoważniający do odbioru nagrody należy zatrzymać do końca trwania Loterii. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie lub zniszczenie patyczka, który został zarejestrowany w Loterii. Brak patyczka oznacza brak możliwości odbioru nagrody przez laureata Loterii.

O wygranej decyduje czas, w którym patyczek został zgłoszony do Loterii. Wygrana ma charakter losowy.

Laureat Loterii nie może przenieść prawa do swojej nagrody na inne osoby.